تشكيل كارگروه اقتصادي در واحد تويسركان
با توجه به منويات مقام معظم رهبري مبني بر نامگذاري سال جاري به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي و ضرورت پرداختن به مسائل اقتصادي در جهت بهبود بخشيدن به شرايط و اوضاع اقتصادي كشور، دانشگاه آزاد اسلامي واحد تويسركان نيز در همين راستا كارگروهي اقتصادي متشكل از اعضاء هيأت رئيسه و تعدادي از اساتيد و كاركنان واحد تويسركان به دستور رياست اين واحد دانشگاهي تشكيل داد. دكتر مجتبي بابايي هدف از تشكيل اين كارگروه را بررسي و ارائه راهكارهاي اقتصادي و درآمد زا براي اين واحد و پيشگيري از بروز مشكلات مالي دانست و ابراز اميدواري نمود تا با همفكري و تبادل نظرات سازنده و مثمر ثمر طي برنامه هاي كوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت بتوان گامي مؤثر در كسب درآمد زايي براي واحد تويسركان برداشت.
دكتر بابايي همچنين عنوان نمود كارگروه اقتصادي واحد تويسركان از همه همكاران اعم از اعضاء هيأت علمي و كاركنان دعوت مي نمايد تا هر نوع ايده و طرح اقتصادي كه به نظر قابل اجرا مي باشد را از طريق ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در اختيار اعضاء گروه قرار دهند تا در جلساتي كه بطور بصورت هفتگي و منظم در واحد برگزار مي گردد مورد بررسي تخصصي قرار گيرد تا در صورت تأييد در رديف برنامه هاي در دست انجام قرار گيرد.
لازم به ذكر است كه اين كارگروه اقتصادي تا كنون دو جلسه به رياست دكتر بابايي و حضور اكثريت اعضاء تشكيل داده كه هر كدام ازاعضاء طرح هاي را براي بررسي بيشتر و دقيقتر در اختيار تيم اقتصادي قرار داده اند .