بزرگداشت 22 بهمن در سماي تويسركان

نوشته شده توسط روابط عمومی on . ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان دبستان پسرانه دخترانه سمای تویسرکان با برگزاری مراسمی یاد و خاطره پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز 22 بهمن را با حضور معلمان و مربیان در سالن وزرشی این واحد دانشگاهی گرامی داشت.

مرضیه هنرآموز مدیر دبستان سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان با تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام فرخنده 22 بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: پس از مشورت و هماهنگی با کادر مدرسه و انجمن اولیا و مربیان تصمیم گرفته شد با توجه به وضعیت کرونایی کشور و عدم حضور فیزیکی دانش‌آموزان و معلمان در مدرسه در راستای گرامیداشت دهه مبارک فجر و برگزاری جشن این ایام، و در جهت رفع خستگی این عزیزان، برنامه محدودی با رعایت کامل شیوه‌نامه‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در سالن وزرشی واحد تویسرکان برگزار کنیم.

هنرآموز با بیان اینکه این برنامه با حضورمعلمان زن و مرد دبستان پسرانه و دخترانه سما برگزار شد گفت: برای این مراسم قرار بر آن شد که یک سری مسابقات مفرح همچون: تنیس روی میز، پرتاب دارت، پرتاب توپ به حلقه بسکتبال و شطرنج بین هر دو گروه برگزار گرد و در پایان به نفرات اول تا سوم هر دو گروه جوایزی به رسم یادبود اهدا گردد.

در حین برگزاری این برنامه دکتر مجتبی بابایی رئیس واحد تویسرکان و اعضاء هیات رئیسه این واحد نیز ضمن بازدید از این مراسم این ایام مبارک را به مجموعه آموزشی سما تبریک گفت.

هنرآموز در یاپان با ابراز خرسندی از اینکه با امکانات و وقت محدود، گفت خوشحالم و خدا را سپاسگزارم که این برنامه باعث انبساط خاطرهمکاران گردید و اوقاتی خوش را در کنار هم سپری نمودیم.