سایت تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ

نوشته شده توسط محمد سلیمانیان on . ارسال شده در صفحه شخصی محمد سلیمانیان


وب سایت تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ که حدود 4 سال پیش توسط اینجانب طراحی  و  راه اندازی شده بود، چندی پیش تغییر چهره داد و هم اکنون با همکاری جناب آقای جواد عسگری و با بخش های مختلف در دسترس عموم بخصوص دانشجویان و افراد شاغل در حرفه قرار گرفته است.

بازدید کنندگان سایت کاربرگ می توانند در بخش انجمن های سایت با دیگران به تبادل نظر بپردازند. انجمن‌های تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ درجهت گردآوری و تبادل ایده ها، نظرات و دیدگاه های افراد شاغل در حرفه حسابداری و حسابرسی و همچنین دانشجویان و اساتید این رشته به منظور هم افزایی و بهبود دانش حسابداری ایجاد گردیده است.

از دیگر بخش های سایت تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ اخبار می باشد که از بخش های مختلفی مانند اخبار حرفه، اخبار اقتصادی، اخبار بورس و اخبار دانشگاه تشکیل شده است.

در بخش دانستنیهای سایت تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ سعی شده مطالب مفید مربوط به حرفه حسابداری و حسابرسی در اختیار بازدیدکنندگان قرار گیرد.

در بخش طلا، ارز و سکه آخرین نرخ آنها قرار می گیرد.

از دیگر بخش هایی که در حال طراحی و آماده سازی می باشد، بخش کاریابی و بازار کار است که سعی خواهد شد جویندگان کار روزمه های خود را در سایت قرار دهند و همچنین کارفرمایان بتوانند فرصت های شغلی خود را  به کارجویان عرضه کنند.

از کلیه دوستان، همکاران و دانشجویان عزیز تقاضا می شود نظرات، پیشنهادها و انتقادهای خود را با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در اختیار ما قرار دهند.

 

وب سایت تخصصی حسابداری و حسابرسی کاربرگ