محکومیت جنایات گسترده اسراییل در غزه

نوشته شده توسط مدیر سایت on . ارسال شده در اخبار و اطلاعیه‌های تشکل اسلامی-سیاسی اساتید

ناشدنی برای دولت اشغالگر صهیونیستی است.

اسراییل گم شدن سه شهرک‌نشین صهیونیست در کرانه باختری رود اردن را بهانه این جنایت‌های گسترده قرار داده است و از اشتغال افکار عمومی منطقه و جهان به مسابقات جام جهانی فوتبال در برزیل و تحرکات تروریست‌های داعش در عراق که مولود غرب سلطه‌طلب و ارتجاع عرب است و بزرگنمایی رسانه‌یی آن به عنوان فرصتی برای دامن زدن به ناامنی در فلسطین و نیل به اهداف خود بهره می‌برد. اساتید واحد تویسرکان ضمن محکوم کردن این حملات در کرانه باختری و باریکه غزه اعلام می‌کند:

- صهیونیست‌ها از شکست‌های پی در پی از جبهه‌ی مقاومت در لبنان و فلسطین سرخورده بوده تا جایی که افکار عمومی جامعه صهیونیستی در توانایی این رژیم برای تامین امنیت خود و استمرار آن دچار تردید شده است و روند رو به رشد زمزمه بازگشت یهودیان به موطن خود که بقای رژیم غاصب را به شدت تهدید می‌کند، لذا با سوء استفاده از مشغولیت افکار عمومی به مساله داعش در عراق و جام جهانی فوتبال با انجام این حملات گسترده تلاش دارد تردید حاصله در جامعه صهیونیستی را برطرف کند.

- اسراییل از توافق فتح و حماس برای پایان دادن به اختلافات و تشکیل دولت آشتی ملی ناخرسند بوده و تلاش دارد این توافق را برهم زند و با توجه به این که اکثر دستگیر شدگان در کرانه باختری رود اردن را اعضای موثر جنبش اسلامی فلسطین (حماس) و هواداران آن، تشکیل می‌دهند و هم زمان با حمله به غزه که پایگاه قدرت حماس به شمار می‌رود، به نظر می‌رسد در پی آن است نقش حماس را در دولت آتی فلسطین کم رنگ کرده و موضع شریک روند سازش خود (جریان فتح ) را در دولت آینده تقویت کند تا امتیازات بیش‌تری را از‌ آن خود کنند.

- سکوت جامعه جهانی و دولت‌های مرتجع عرب نسبت به این جنایات،‌ تردید در همراهی و هم‌رایی آنان با اسراییل را بر طرف می‌کند و آنان مسوول همه جنایات صهیونیست‌ها هستند و افکار عمومی جهان خصوصاً‌ مسلمانان آنان را نخواهند بخشید.

- صهیونیست‌ها بدانند که از این جزییات طرفی نخواهند بست و بیش‌تر از گذشته در نزد افکار عمومی منفور بوده و موجب بسیج افکار عمومی و توان‌ها برای حذف هر چه سریع‌تر آن از صفحه روزگار خواهند شد. کما این که انتفاضه کاروان‌های شکست حصر غزه و روند رو به رشد تحریم اسراییل در افکار عمومی اروپا سر آغاز این بسیج افکار و توان‌هاست.

- مقاومت فلسطین و ملت فلسطین بداند تا زمانی که در مسیر مقاومت و مقابله با دشمن صهیونیستی تلاش می‌کند هم عزیز است و هم پیروز، و هم همراهی توده‌ها را با خود دارد و تاریخ نشان داده که رکود در روند مقابله فلسطینی‌ها با اسراییل موجب کاهش حمایت‌های مردمی از فلسطین شده و اسراییل از این رخوت مقاومت،‌ نهایت بهره را برده است.

- بنابراین انتظار از ملت فلسطین آن است که مقاومت و مقابله با صهیونیست‌ها را مستمر و برای همیشه شاداب نگه دارند که این انتظار مردم جهان به‌خصوص مردم جهان اسلام از آنان است.»