اعلام تقویم آموزشی واحد تویسرکان در نیمسال دوم ۹۹_۹۸

نوشته شده توسط روابط عمومی on . ارسال شده در اخبار واحد

 

بنا به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تویسرکان تقویم آموزشی این واحد دانشگاهی در نیمسال دوم سال تحصیلی۹۹_۹۸ اعلام شد.

فرزاد محمد حسینی مدیر آموزش این واحد دانشگاهی ضمن اعلام این خبر، شروع ثبت نام و انتخاب واحد اینترنتی را از روز شنبه پنجم بهمن ماه و پایان آن را پنجشنبه دهم بهمن اعلام نمود.

طبق گفته محمدحسینی شروع کلاس ها از روز شنبه دوازدهم بهمن ماه می باشد و حذف و اضافه اینترنتی از بیست و ششم بهمن ماه لغایت اول اسفند انجام می گیرد. وی شروع امتحانات عملی را از ۲۰ خرداد تا ۲۲ خرداد ماه اعلام کرد و پایان کلاسها نیز طیف گفته مسئول حوزه آموزش واحد تویسرکان: مصادف است با روز پنجشنبه بیست و دوم خرداد ماه

مدیر آموزش واحد تویسرکان در ادامه توضیح داد: امتحانات از روز یکشنبه ۲۵ خرداد تا روز پنج شنبه ۵ تیرماه ادامه خواهد داشت. وی ضمن اعلام تقویم آموزشی نیمسال دوم واحد تویسرکان عنوان نمود: اساتید موظف هستند حداکثر پنج روز بعد از تاریخ امتحان در هر درس لیست نمرات دروس را به دایره تحویل نمایند.

وی خاطرنشان کرد: مدیران گروه ها به نحوی برنامه ریزی کنند که دانشجویان با تداخل در تاریخ امتحانات خود مواجه نشوند.

 بنا به گفته محمدحسینی روزهای جمعه و شنبه هیچ هیچگونه امتحانی در دانشگاه برگزار نخواهد شد و روز جمعه صرفاً برای دانشجویان ارشد برنامه ریزی می گردد.

با توجه به اینکه روزهای شنبه در واحد تویسرکان تعطیل می باشد هیچگونه کلاسی در دانشگاه برگزار نخواهد شد. طبق برنامه آموزشی اعلام شده مدیران گروه صرفا روزهای در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه می توانند تا ساعت ۱۸:۳۰ برنامه ریزی کنند و کلاس تشکیل دهند و باقی روزهای ایام هفته را حداکثر مجاز هستند که تا ۱۶:۱۵ کلاس تشکیل دهند. ضمناً برنامه‌ریزی کلاس‌ها باید طوری باشد که پس از ساعت ۱۶:۱۵ هیچ گونه کلاسی در دانشگاه برگزار نشود.

 

فایل های پیوست:
FileDescriptionFile sizeDownloads
Download this file (تقويم_آموزشي_نيمسال_دوم_99-98.pdf)تقويم_آموزشي_نيمسال_دوم_99-98.pdf 88 kB194