مشارکت بالای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات

نوشته شده توسط روابط عمومی on . ارسال شده در اخبار دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میزاده در این جلسه با تاکید بر اینکه شورای دانشگاه یکی از ارکان دانشگاه آزاد اسلامی طبق اساسنامه هیات موسس است و تصمیمات این شورا همانند مصوبات هیات امنا و هیات موسس دانشگاه لازم الاجرا است، گفت: خوشبختانه در شورای دانشگاه از نقطه نظرات یک جمع فرهیخته، دانشمند، صاحب نظر و با تجربه برای اداره امور دانشگاه و بهبود روش ها استفاده می شود.

وی در ادامه جلسه با بیان اینکه مشارکت همه جانبه مردم در انتخابات موفقیت بزرگی بود که پس از برجام برای ملت ایران، رهبری و انقلاب اسلامی حاصل شد ، گفت: این انتخابات دارای معانی سیاسی، اجتماعی و فرهنگی زیادی است از جمله بیانگر این است که همواره تصمیم مردم غالب بوده و با توجه به آیه شریفه " وَاللَّهُ غالِبٌ عَلىٰ أَمرِهِ وَلٰکِنَّ أَکثَرَ النّاسِ لا یَعلَمونَ" می توان گفت ارده الهی از آستین مردم درآمده و یک افتخار بزرگ با حضور باشکوه مردم در پای صندوق های رای رقم زده است.

دکتر میرزاده تاکید کرد: این موضوع نشان دهنده زنده بودن جامعه و اتخاذ تصمیم نهایی توسط مردم است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه همانند انتخابات خرداد 92 مردم در انتخابات 7 اسفند نیز اراده خود را حاکم کردند، ابراز امیدواری کرد: مجلسی تشکیل شود که ضمن تحقق بخشیدن به اهداف انقلاب اسلامی و تامین فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی دولت و ملت، بتواند مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور را حل کند.

مشارکت بالای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در انتخابات 7 اسفند

وی با بیان اینکه گزارش ها نشان می دهد که جامعه دانشگاهی نیز در این انتخابات حضور باشکوهی داشته اند، گفت: مشارکت واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی نیز در این انتخابات بسیار بالا بوده و با شرکت در انتخابات وظیفه ملی و اسلامی خود را به نحو احسن انجام داده اند.

دکتر میرزاده تاکید کرد: با حضور باشکوه و مشارکت بالای مردم در انتخابات زمینه اجرای برجام 2 و همدلی داخلی و ملی که در حقیقت زمینه سازی برای همبستگی، توسعه و آبادانی ایران است فراهم شده که این موضوع امر بسیار مبارکی است.

در این جلسه کلیات برنامه راهبردی سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد و مقرر شد این برنامه در یک کارگروه مجددا با توجه به شرایط سازمان سما بازنگری شود. همچنین کلیات استراتژی سند راهبری معاونت اداری و مالی دانشگاه مصوب و مقرر شد یک برنامه کاربری به این سند اضافه شده و در اولین جلسه شورای دانشگاه برنامه های سازمان سما و معاونت اداری و مالی دانشگاه مجددا مطرح شود.